Για εργοδότες
Κωδ:PAM001
Production Manager Assistant
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η Novatron A.E. διευρύνοντας τις εργασίες της αναζητά προς άμεση πρόσληψη ένα στέλεχος με καθήκοντα Production Manager assistant στο τμήμα παραγωγής και εκτύπωσης ετικετών και αναλωσίμων της εταιρείας.

Περιγραφή Θέσης

Ως βοηθητικό στέλεχος του υπεύθυνου παραγωγής μερικά από τα καθήκοντα σας θα είναι:

  • Χειρισμός προγράμματος παραγωγής
  • Παρακολούθηση στοκ και Διαχείριση παραγγελιών Α’ & Β’ υλών
  • Διαχείριση παραγγελιών εξαρτημάτων και υλικών συντήρησης μηχανών
  • Διεκπεραίωση διαδικασιών προ- εκτύπωσης (επικοινωνία με συνεργάτες για την παραγγελία των απαιτούμενων στο στάδιο της προεκτύπωσης)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ θετικής κατεύθυνσης.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Δομημένη κρίση και αναλυτική σκέψη.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους).

Τι προσφέρουμε

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον.
  • Ελκυστικές αποδοχές και αξιόλογες δυνατότητες εξέλιξης.
  • Συνεχής εκπαίδευση προκειμένου να ανταπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας.

(Κωδικός Θέσης PAM01). Πληροφορίες 2106180865, hrm@novatron.gr

Η Novatron AE λειτουργεί από το 2002. Είναι από τους κορυφαίους διανομείς στον τομέα της, ενώ διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη γκάμα προϊόντων παρέχοντας λύσεις στους ακόλουθους τομείς:

  • Λύσεις AUTO ID και συστήματα λιανικής πώλησης.
  • Συστήματα εκτύπωσης πλαστικών καρτών και person identification.
  • Βιομηχανικές Λύσεις

Βασική φιλοσοφία στη Novatron A.E. είναι η ανάπτυξη της εταιρείας μέσω της προσήλωσης μας στην καλύτερη δυνατή υποστήριξη των πελάτων μας.

Νέα Χαλκηδόνα