Για εργοδότες
Job Header Image
ΕΠΟΠΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν 14 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η θέση του Επόπτη Παραγωγής συντονίζει, εποπτεύει και υλοποιεί το πρόγραμμα παραγωγής της εταιρείας σε ημερήσια βάση.

Η θέση αναφέρεται στον βοηθό παραγωγής και στον Διευθυντή Παραγωγής.

Καθήκοντα:

  • υλοποίηση ημερήσιου προγράμματος παραγωγής
  • έλεγχος και συντονισμός των εργασιών σε κάθε γραμμή παραγωγής
  • παρακολούθηση ποιότητας σε κάθε γραμμή παραγωγής
  • εποπτεία των χειριστών της κάθε γραμμής παραγωγής

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΙΕΚ ή ΤΕΙ μηχανολογικής κατεύθυνσης
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ιδιαίτερη ικανότητα στην διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού
  • Ικανότητα διαχείρισης και υλοποίησης προγράμματος παραγωγής
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες χρονικής πίεσης
  • Γνώσεις Αγγλικών και Η/Υ
  • Απαραίτητη η εργασία σε κυλιόμενες βάρδιες

Προσφέρονται:

Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση.  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει ικανοτήτων και εμπειρίας με πραγματικές δυνατότητες εξέλιξης.

Κρωπία