Για εργοδότες
Εργάτης Παραγωγής
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η PKS HENDI SOUTH EAST EUROPE SA με ηγετική θέση στον κλάδο του Επαγγελματικού Εξοπλισμού, αναζητά για τις εγκαταστάσεις της στην περιοχή του Αυλώνα, Αττικής: Εργατοτεχνίτη Παραγωγής

Kύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

•    Εργασίες σε χώρο παραγωγής
•    Εργασίες τακτοποίησης και υποστήριξης στη διαδικασία της γραμμής παραγωγής
•    Υποστήριξη στην ορθή λειτουργία της μονάδας

Απαραίτητα Προσόντα:

•    Απόφοιτος Λυκείου/ Ο.Α.Ε.Δ./ Ι.Ε.Κ./ Τεχνικής Σχολής
•    Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας
•    Γνώση χειρισμού Η/Υ
•    Προϋπηρεσία σε βιομηχανικό περιβάλλον επιθυμητή

Η εταιρία προσφέρει:

•    Εκπαίδευση στον χειρισμό των μηχανών γίνεται από έμπειρους χειριστές εντός της εταιρίας
•    Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
•    Ιδιωτικό πρόγραμμα Ασφάλισης Ζωής και Υγείας
•    Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
•    Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης εντός της εταιρίας

Αυλώνας