Για εργοδότες
Εργάτης Παραγωγής
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Η ΕΛΒΙΟΜΕΞ α.ε. αναζητά για τη βιομηχανική μονάδα της στα Οινόφυτα Βοιωτίας:

Εργάτες Παραγωγής ( Τμήματα: Συγκόλλησης , Μονταρίσματος inox & Μονταρίσματος Η/Κ )

Καθήκοντα:

  • Ομαλή λειτουργία της γραμμής παραγωγής και επίτευξη καθημερινού στόχου.
  • Προετοιμασία και τοποθέτηση των υλικών για την παραγωγικη διαδικασία
  • Συνεργασία με τα μέλη της ομάδας παραγωγής και τους επιβλέποντες για την επίλυση προβλημάτων και βελτίωση της απόδοσης
  • Βασικός έλεγχος ασφάλειας & ποιότητας προϊόντων.
  • Εφαρμογή διαδικασιών του τμήματος για την επίτευξη των απαιτούμενων στόχων ποιότητας
  • Πρόσθετες εργασίες για την ομαλή λειτουργία της περιοχής ευθύνης.

Προσόντα:

  • Βασική γνώση χρήσης Η/Υ.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη

Η Εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών.
  • Μεταφορά από και προς την εργασία.
  • Πρόσθετη ομαδική ιδιωτική ασφάλιση ζωής, ατυχημάτων & υγείας
  • Σύγχρονο και καθαρό περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και επαγγελματικής ανάπτυξης.
Οινόφυτα