Για εργοδότες
Εργατοτεχνίτες Εργοστασίου Θεσσαλονίκης

Η  Ε.Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., μια σύγχρονη βιομηχανία τροφίμων, που κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά των μπισκότων, επιθυμεί να προσλάβει:

Εργάτες Παραγωγής

Έδρα: Εργοστάσιο Θεσσαλονίκης

Περιγραφή Θέσης:

  • Συμμετοχή στην λειτουργία της παραγωγικής διαδικασίας στο πόστο ευθύνης (παραγωγή και συσκευασία)
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων
  • Τήρηση των διαδικασιών των ισχυόντων κανονισμών και προτύπων ασφαλείας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Συνέπεια και εργατικότητα
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές θέσης:

  • Ανταγωνιστικό Μισθολογικό πακέτο βάσει προϋπηρεσίας και νόμιμων προσαυξήσεων
  • Συστηματική εκπαίδευση στις διαδικασίες παραγωγής τροφίμων
  • Προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης

Παρέχεται δωρεάν μετακίνηση από και προς την εγκατάσταση

Εχέδωρο
πριν 11 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία