Για εργοδότες
Κωδ:ΥΠ092024
Υπεύθυνος Παραγωγής σε Βιομηχανικά Πλυντήρια
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Όμιλος εταιρειών που δραστηριοποιείτε στους κλάδους του Τουρισμού (Ξενοδοχεία), Βιομηχανικών Πλυντηρίων και Κατασκευών, ζητά να προσλάβει άτομο για την θέση του Υπεύθυνου Παραγωγής σε Βιομηχανικά Πλυντήρια.

Ο/η υποψήφιος/α σε αυτήν τη θέση θα είναι υπεύθυνος/η για την ομαλή λειτουργία την διαδικασίας παραγωγής (παραλαβή από ξενοδοχεία της Αθήνας, πλύσιμο, στέγνωμα, σιδέρωμα, πακετάρισμα και επιστροφή στον πελάτη) σε βιομηχανικά πλυντήρια που βρίσκονται στο Περιστέρι, Αττικής. Θα αναφέρεται στην Γενική Διευθύντρια της Εταιρείας.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Διαχείριση όλων των λειτουργιών του βιομηχανικού πλυντηρίου.
  • Καθοδήγηση και συντονισμό της ομάδας παραγωγής (περίπου 30 άτομα).
  • Διασφάλιση συμμόρφωση της εταιρείας και της ομάδας παραγωγής με όλους τους κανονισμούς υγιεινής & ασφάλειας
  • Βελτιστοποίηση των Βασικών Δεικτών Απόδοσης (οικονομικών και μη - KPIs) της επιχείρησης

Απαραίτητα προσόντα & δεξιότητες

  • Ικανότητα διαχείρισης και καθοδήγησης ομάδας
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (σε αντίστοιχο ή διαφορετικό κλάδο)

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφάλιση
  • Σταθερή 12μηνη εργασία με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Προοπτικές εξέλιξης
Περιστέρι