Για εργοδότες
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ/ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 10 μέρες
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Παρασκευή και ανάμειξη μελανιών σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές και τις συνταγές της εταιρείας.
  • Χειρισμός και ρύθμιση μηχανημάτων παραγωγής.
  • Παρακολούθηση και έλεγχος της ποιότητας των πρώτων υλών και του τελικού προϊόντος.
  • Τήρηση των διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
  • Συμμετοχή στη συντήρηση και τον καθαρισμό του εξοπλισμού παραγωγής.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση παραγωγής, ιδανικά στον κλάδο χημικών ή μελανιών.
  • Ικανότητα κατανόησης και εφαρμογής τεχνικών προδιαγραφών.
  • Γνώση χειρισμού και ρύθμισης βιομηχανικών μηχανημάτων.
  • Γνώση των κανόνων ασφάλειας και υγιεινής σε βιομηχανικό περιβάλλον.

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικός μισθός ανάλογος των προσόντων και της εμπειρίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
Σχετικά tags
-
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ/ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
Χαλκίδα
πριν 10 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση