Για εργοδότες
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Η Εταιρεία ΜΥΛΟΙ ΘΡΑΚΗΣ Ι. ΟΥΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΕ, δυναμική εταιρεία στον κλάδο Τροφίμων,  επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος  Παραγωγής για τις εγκαταστάσεις της στην Αλεξανδρούπολη.

Κύρια καθήκοντα της θέσης

  • Σχεδιασμός και οργάνωση των προγραμμάτων παραγωγής για την επίτευξη των στόχων βάσει των προβλέψεων των πωλήσεων και των αποθεμάτων ετοίμων προϊόντων
  • Διασφάλιση της βέλτιστης απόδοσης του εξοπλισμού και της παραγωγικής διαδικασίας.
  • Διαχείριση αποθεμάτων και πρώτων υλών σε συνεργασία με τα τμήματα προμηθειών και αποθήκης.
  • Επίλυση καθημερινών προβλημάτων και παροχή υποστήριξης στο προσωπικό.
  • Εφαρμογή και επιτήρηση των κανονισμών υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας, σε συνεργασία με τον Τεχνικό Ασφαλείας.
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών για τη συνεχή βελτίωση των συνθηκών εργασίας και τη μείωση των κινδύνων.
  • Βελτιστοποίηση Διαδικασιών:
    • Ανάλυση των αποδόσεων της παραγωγής και δημιουργία αναφορών για τη διεύθυνση της εταιρείας.
    • Προτάσεις για τη βελτίωση της παραγωγικότητας και την εφαρμογή νέων τεχνολογιών ή μεθόδων που αυξάνουν την αποδοτικότητα.

Απαιτούμενα  Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Μηχανολόγου / Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Γνώση χρήσης συστημάτων MS Officeκαι ERP
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού
  • Ικανότητα  επίλυσης προβλημάτων
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας και προσαρμοστικότητα

Προϋπηρεσία 1-3 ετών σε εργοστάσιο θα συνεκτιμηθεί ιδιαιτέρως.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ανάλογο προσόντων και εμπειρίας)
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμική εταιρεία

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό σημείωμα στο

AXD@Thrakismills.gr

Υπόψη κ. Αβραμίδη

Αλεξανδρούπολη
πριν 2 ώρες