Για εργοδότες
Εργοδηγός (Οινόφυτα)
πριν 3 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 3 ώρες
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Στην ομάδα του kariera.gr | Hiring Solutions, αξιοποιούμε την πλούσια γνώση μας στην στελέχωση θέσεων εργασίας που καλύπτουν όλα τα επίπεδα - μεσαίες και υψηλού επιπέδου. Κατανοούμε το ποικίλο τοπίο των επαγγελματικών ευκαιριών και προσαρμόζουμε την προσέγγισή μας για να ανταποκρίνεται στις μοναδικές σας δεξιότητες και φιλοδοξίες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Hiring Solutions κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Επιλέξτε μας ως τον καταλύτη της επιτυχίας σας, και ας σχεδιάσουμε μαζί το μέλλον σας.

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr αναζητά, για λογαριασμό της εταιρείας Eurotrade,  η οποία εξειδικεύεται στα προκατασκευασμένα κτίρια και προσφέρει κατασκευαστικές λύσεις, έναν Εργοδηγό για τις εγκαταστάσεις της στα Οινόφυτα.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Εκτέλεση προγράμματος παραγωγής και διασφάλιση της τήρησής του.
  • Κατασκευή και παραγωγή οικίσκων σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές.
  • Τεχνικός έλεγχος των κατασκευών για διασφάλιση ποιότητας.
  • Επίβλεψη των εργασιών του τμήματος και διασφάλιση ομαλής λειτουργίας.
  • Διαχείριση και καθοδήγηση της ομάδας παραγωγής.
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη των δεξιοτήτων του προσωπικού.
  • Διασφάλιση της τήρησης των κανόνων υγείας και ασφάλειας στο χώρο εργασίας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Μηχανολογίας ή Δομικών Υλικών.
  • 2-4 χρόνια εμπειρίας σε βιομηχανικό περιβάλλον.
  • Ικανότητα ανάγνωσης και κατανόησης μηχανολογικών σχεδίων.
  • Επιθυμητή γνώση Autocad.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Ευελιξία στο πρόγραμμα απασχόλησης.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας.
  • Παροχή εταιρικής μετακίνησης.

#hiringsolutionsisrecruiting

Οινόφυτα
πριν 3 ώρες