Για εργοδότες
Υπεύθυνος Παραγωγής - Production Manager
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

Kαταξιωμένη εταιρεία με πολυετή παρουσία στον χώρο της μόδας αναζητά έναν/μια έμπειρο Υπεύθυνο Παραγωγής για να ενταχθεί στην ομάδα της. Εάν έχεις πάθος για την ένδυση, τεχνικές γνώσεις και εμπειρία στην παραγωγή ρούχων, θα έχεις την ευκαιρία να εργαστείς σε ένα σταθερό και οργανωμένο περιβάλλον με μακρόχρονη ιστορία στον χώρο και προοπτικές εξέλιξης.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για τον προγραμματισμό και τη διαχείριση της παραγωγής από το σχεδιασμό έως την τελική παράδοση.
  • Διασφάλιση της έγκαιρης ολοκλήρωσης του δειγματολογίου σύμφωνα με τα χρονοδιαγράμματα.
  • Κοστολόγηση προϊόντων και εξασφάλιση ανταγωνιστικών τιμών παραγωγής.
  • Διαπραγμάτευση τιμών και όρων συνεργασίας με προμηθευτές.
  • Εξασφάλιση της ποιότητας των προϊόντων και της έγκαιρης ολοκλήρωσης των παραγγελιών.
  • Διαχείριση και εκπαίδευση της ομάδας παραγωγής.
  • Συντονισμός με εξωτερικούς συνεργάτες (προμηθευτές, κατασκευαστές).
  • Παραγγελία και παρακολούθηση πρώτων υλών (υφάσματα) σύμφωνα με τις ανάγκες της παραγωγής.
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων πρώτων υλών και διασφάλιση αποδοτικής χρήσης πόρων.