Για εργοδότες
Χειριστές μηχανών εργοστασίου
πριν μία μέρα
Ημ. ανάρτησης
ΠαραγωγήΚατηγορία θέσης
Παραγωγή

για 5νθήμερη απασχόληση (Δευτέρα – Παρασκευή) σε κυλιόμενες βάρδιες 06-14 & 14-22

Περιγραφή θέσης

  • Προετοιμασία και χειρισμός μηχανών παραγωγής
  • Εκτέλεση προγράμματος παραγωγής, σύμφωνα με τις εντολές SAP και τις προδιαγραφές των προϊόντων
  • Συμμετοχή στον καθημερινό καθαρισμό και τις τακτικές συντηρήσεις των μηχανών παραγωγής
  • Εφαρμογή κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο τεχνικής σχολής, ΙΕΚ ή ΤΕΙ μηχανολογικών κατευθύνσεων
  • Εξοικείωση με menu Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία στον χειρισμό μηχανών παραγωγής βιομηχανικού περιβάλλοντος

Η ΙΟΝ προσφέρει:

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Σταθερό και καλό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σας στο e.dimitraki@ion.gr με τίτλο «Χειριστές Μηχανημάτων».

Πειραιάς