Για εργοδότες
Βοηθός Τμήματος Ποιότητας & Ασφάλειας Τροφίμων

Η εταιρεία INTROFEX ΑΒΕΕ, μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής και εμπορίας στον χώρο των ειδών διατροφής, αναζητά να προσλάβει:

Βοηθό Τμήματος Ποιότητας & Ασφάλειας Τροφίμων

Ο υποψήφιος θα εκπαιδευτεί για 1 έτος στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στον Άγ. Ι. Ρέντη και κατόπιν θα απασχοληθεί στο κεντρικό εργοστάσιο στο Κορωπί.

Αρμοδιότητες

  • Τήρηση συστημάτων ISO, FSSC, Rainforest Alliance και Βιολογικών Προϊόντων.
  • Αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών, σύνταξη εκπαιδευτικού υλικού και εκπαίδευση εργαζομένων.
  • Επικοινωνία με πελάτες, λήψη και διεκπεραίωση παραπόνων, ανάλυση αποτελεσμάτων.
  • Σύνταξη και ενημέρωση διαδικασιών παραγωγής.
  • Τήρηση αρχείων και σύνταξη Αναφορών για Προϊσταμένους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ ΤΕΙ (Τεχνολογία Τροφίμων)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση και χειρισμός του MS Office
  • Οργανωτικότητα
  • Χαρακτήρας επικοινωνιακός και συνεργάσιμος
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Πενθήμερη & Οκτάωρη Εργασία
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών, με ιδιωτική ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής Εκπαίδευση
Κρωπία
πριν ένα μήνα