Για εργοδότες
Job Header Image
Σύμβουλος Πωλήσεων | Empoli Outlet Νέα Ιωνία
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ο όμιλος LH GROUP αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων, για να στελεχώσει το Empoli Outlet, στη Νέα Ιωνία.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης & δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης
  • After-sales service πελατών & Very Important Customers (VIC).
  • Ταμειακή διαχείριση
  • Παραλαβή & προετοιμασία προϊόντων στο χώρο του καταστήματος
  • Visual merchandising, αναπλήρωση & τακτοποίηση προϊόντων
  • Συνεργασία με τα μέλη της ομάδας
  • Συνεχής ενημέρωση & εκπαίδευση για τα προϊόντα
  • Εστίαση στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων λιανικής
  • Ταμειακή εμπειρία(logistics/cash management)
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας σε ελληνικά & αγγλικά. Επιθυμητή η γνώση άλλων ξένων γλωσσών
  • Άνεση στη χρήση Η/Υ (MS OFFICE)
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση συνεργασίας με στόχο την επίτευξη ενός άριστου εργασιακού περιβάλλοντος
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα, οργανωτικότητα και προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατειακές σχέσεις

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερή εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον με ανθρωποκεντρικό χαρακτήρα
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
Νέα Ιωνία