Υπεύθυνος/η και Βοηθός Υπευθύνου Καταστήματος Skechers Σπάτα
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η SKECHERS, η Νο 2 μεγαλύτερη εταιρεία σε πωλήσεις υποδημάτων στην Αμερική και Νο 3 διεθνώς, διάσημη για την προσφορά  αθλητικών και casual υποδημάτων υψηλής ποιότητας και μοναδικής άνεσης,  ζητά να προσλάβει άμεσα για τo αποκλειστικό κατάστημα υποδημάτων SKECHERS στο Εκπτωτικό χωριό Designer Outlet στα Σπάτα:

Υπεύθυνο/η και Βοηθό Υπευθύνου Καταστήματος

Οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα πρέπει να διακρίνονται για την οργάνωσή τους, την αναλυτική και δημιουργική σκέψη τους, την ευχάριστη προσωπικότητά τους, την επιθυμία τους να εργαστούν σε ένα περιβάλλον όπου απαιτείται μακροπρόθεσμη στρατηγική ανάπτυξη στην ελληνική αγορά.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση της υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών.
  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος.
  • Συνεχής έλεγχος και αξιολόγηση για την έγκαιρη αναγνώριση και επίλυση προβλημάτων.
  • Επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών στόχων σύμφωνα με την εμπορική πολιτική της εταιρείας.
  • Διαχείριση και εκπαίδευση του ανθρώπινου δυναμικού.

Επιθυμητά προσόντα:

    • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 έτη σε αντίστοιχη θέση.
    • Ικανότητα Άριστης Επικοινωνίας και Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού.
    • Άνεση στις Δημόσιες Σχέσεις και Αφοσίωση στην Εξυπηρέτηση Πελατών.
    • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ θα συνεκτιμηθεί στην αξιολόγηση.
    • Καλή Γνώση χειρισμού Η/Υ.
    • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος).
    • Ικανότητα εφαρμογής του retail brand strategy και πάντα σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας.
    • Διάθεση για διάκριση, προσήλωση στους στόχους.
    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό όμιλο με υψηλά standards οργάνωσης
  • Δυνατότητες προσωπικής ανάπτυξης και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους πατώντας ΑΙΤΗΣΗ.

Βιογραφικά που δεν ανταποκρίνονται στα απαιτούμενα προσόντα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Σπάτα Λούτσας