Για εργοδότες
Κωδ:RSE2405
Πωλητής / Πωλήτρια Ανδρικής Ένδυσης | Γλυφάδα
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρία ανδρικής ένδυσης DORS που δραστηριοποιείται σε όλη την Ελλάδα και στο εξωτερικό με περισσότερα από 120 σημεία πώλησης αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Πωλητής – Πωλήτρια σε κατάστημα

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Φιλική και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων
  • Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Εφαρμογή Εταιρικών Πολιτικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο της ένδυσης.
  • Καλή σχέση με την τεχνολογία
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Αισθητική, έμφαση στην λεπτομέρεια, ενδιαφέρον για την μόδα

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αμοιβές
  • Bonus με την επίτευξη των μηνιαίων στόχων
  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε μια δυναμική & αναπτυσσόμενη εταιρία

Αποστολή βιογραφικού στο cv@kfg.gr με ref.code RSEG2407

Γλυφάδα