Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Παροχή άψογης εξυπηρέτησης πελατών & ενίσχυση του «customer journey»
  • Συμμετοχή στην παραλαβή & προετοιμασία προϊόντων στο χώρο πώλησης
  • Αναπλήρωση & τακτοποίηση προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα:

Γνώση Αγγλικών (πρόσθετες ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν)
Άριστος χειρισμός επικοινωνίας
Ικανότητα διαπραγμάτευσης
Πρόθεση να ακολουθηθεί καθορισμένο Dress Code
Τουλάχιστον δυο (2) έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
Υπεύθυνος-η, οργανωτικός-η, ευέλικτος-η, με προοπτική εξέλιξης

Για την θέση, η εταιρεία προσφέρει:

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Ένταξη σε δυναμική ομάδα και ευχάριστο εργασιακό κλίμα
Δυνατότητα εξέλιξης

Εάν πιστεύετε ότι μπορείτε να ανταποκριθείτε στις απαιτήσεις της συγκεκριμένης θέσης, στείλτε το βιογραφικό στο e-mail marketing@kokkorisoptics.gr υπόψη τμήματος Marketing.

Θήρα
πριν 2 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση