Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΕΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ / ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία  FF OpsCo  διαθέτει μία δυναμική παρουσία στον κλάδο του Fashion Retail,  καθώς και συνεργασίες με επώνυμα brand.

Στο πλαίσιο δημιουργίας νέου καταστήματος, αλλά και της υποστήριξης των δραστηριοτήτων της εταιρείας μας, αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας:

  • Δύο πωλητές/ριες πλήρους  απασχόλησης για την περιοχή του Συντάγματος (επί της Ερμού) για το νέο κατάστημα Collective
  • Έναν πωλητή ή μία πωλήτρια πλήρους απασχόλησης για την περιοχή του Ψυχικού για το κατάστημα Collective Sports
  • Έναν πωλητή ή μία πωλήτρια πλήρους απασχόλησης για την περιοχή του Περιστερίου για το κατάστημα Jack n Jones Περιστέρι
  • Έναν πωλητή ή μία πωλήτρια πλήρους απασχόλησης για την περιοχή της Άνω Γλυφάδας για το κατάστημα Collective Βουλιαγμένης
  • Έναν πωλητή ή μία πωλήτρια πλήρους απασχόλησης για την περιοχή της Γλυφάδας (Κέντρο) για το κατάστημα Collective (Μεταξά)
  • Μία πωλήτρια μερικής απασχόλησης για την περιοχή της Κηφισιάς για το κατάστημα Zippy
  • Έναν πωλητή ή μία πωλήτρια πλήρους απασχόλησης για την περιοχή της Αθήνας (Πατήσια) για το κατάστημα Bazaarte Αχαρνών
  • Έναν πωλητή ή μία πωλήτρια πλήρους απασχόλησης για την περιοχή του Παλαιού Φαλήρου για το κατάστημα Factory Outlet Π. Φάληρο.

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:

Παροχή άψογης εξυπηρέτησης πελατών.

Συμμετοχή στην παραλαβή & προετοιμασία προϊόντων στο χώρο πώλησης.

Αναπλήρωση & τακτοποίηση προϊόντων

Συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας και συμμετοχή σε training

Συνεχής ενημέρωση για τα προϊόντα και τις προσφορές μας

Διατήρηση καθαριότητας και ασφάλειας του χώρου εργασίας

Εστίαση στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος.

Απαραίτητα Προσόντα:

Προηγούμενη εμπειρία σε θέση πώλησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Απόφοιτος Λυκείου

Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Επικοινωνιακές δεξιότητες και θετικός χαρακτήρας με θέληση για προσφορά και γνώση

Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με άμεση ανταπόκριση στην εκτέλεση καθηκόντων

Ικανότητα οργάνωσης και ευελιξίας

Εστίαση στην επίτευξη στόχων

Προσφέρουμε:

Ευχάριστους χώρους εργασίας

Βασικό πακέτο αποδοχών & bonus επίτευξης στόχων

Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον

Ομαδική ασφάλιση

Εκπτώσεις προσωπικού από αγορές σε όλα τα καταστήματα του Ομίλου

Νέο Ψυχικό
πριν 2 μήνες
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση