Για εργοδότες
Job Header Image
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Καθήκοντα:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης καθώς και ανάπτυξη και οικοδόμηση σχέσεων εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Τακτοποίηση προϊόντων και συμμετοχή στη διατήρηση οργανωμένου καταστήματος
  • Παραλαβές εμπορευμάτων
  • Διαχείριση ταμείου ημέρας
  • Διεκπεραίωση ηλεκτρονικών παραγγελίων μέσω eshop

Προσόντα - Δεξιότητες:

  • Ικανότητες πωλήσεων και ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα, ικανότητες επικοινωνίας
  • Ικανότητα αποτελεσματικής εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών
  • Δυνατότητα εργασίας με ευέλικτο ωράριο ανάλογα με τις ανάγκες του καταστήματος

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
Παλαιό Φάληρο
πριν 2 μήνες