Για εργοδότες
Πωλήτρια - Υπεύθυνη Καταστήματος
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες

  • Άψογη εξυπηρέτηση Πελατών με στόχο την αύξηση των πωλήσεων και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης με τους πελάτες.
  • Προετοιμασία και αποστολή παραγγελίών από το online store.
  • Παρακολούθηση και ανανέωση αποθέματος στο σύστημα.
  • Παρακολούθηση ελλείψεων και φροντίδα για την αναπλήρωση του.
  • Χειρισμός ταμειακής μηχανής και συναλλαγών.
  • Τακτοποίηση και σωστή παρουσίαση των εμπορευμάτων.
  • Εφαρμογή εταιρικών πολιτικών.
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος.
  • Διατήρηση καθαριότητας του χώρου εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακή και ευχάριστη παρουσία
  • Οργανωτική και αποτελεσματική
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Χειρισμός Η/Υ (Ms Office) και γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία στο χώρο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εκμάθησης νέων δεξιοτήτων
  • Δυνατότητα επαγγελματικής και μισθολογικής ανέλιξης
Γλυφάδα