Για εργοδότες
Κωδ:FBGLYFADA24082024
FUNNY BUNNY ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Πωλητές - Ταμίες

Από τo ΝΕΟ κατάστημα FUNNY BUNNY στην Γλυφάδα ζητείται προσωπικό :

Ζητούνται πωλητές , ταμίες  για το νέο κατάστημα Funny Bunny , Αγγέλου Μεταξά 11 στη Γλυφάδα .

Οι θέσεις αφορούν μόνιμη απασχόληση για τη στελέχωση του νέου καταστήματος.

Περιγραφή Θέσης :

- Εξυπηρέτηση πελατών, τακτοποίηση ραφιών , στήσιμο καταστήματος

- Συνεχείς επίβλεψη του καταστήματος για τη σωστή και άριστη εικόνα του, στους πελάτες μας

- Ταμείο , αμπαλάζ , χειρισμός Η/Υ

- Παραλαβές - έλεγχος εμπορευμάτων, απογραφές

- Επικοινωνία με τα κεντρικά γραφεία και εφαρμογή της στρατηγικής της εταιρίας.

Επιθυμητά προσόντα:

- Επικοινωνιακοί, υπεύθυνοι , αποτελεσματικοί , συνεργάσιμοι με ευχάριστη προσωπικότητα

- Διάθεση για μάθηση - εκπαίδευση και συνεχή βελτίωση.

- Ανάληψη πρωτοβουλιών με στόχο την άριστη εικόνα του καταστήματος και της άψογης εξυπηρέτησης των πελατών μας.

-  Γνώση της Αγγλικής γλώσσας και χρήση Η/Υ

- Ευέλικτοι στο ωράριο εργασίας

Προσφέρουμε :

- Σταθερό μισθό με προοπτική εξέλιξης σε μία δυναμική εταιρία

- Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία

Γλυφάδα
πριν 23 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση