Για εργοδότες
Κωδ:FBGLYFADAMANAGER240824
FUNNY BUNNY ΓΛΥΦΑΔΑΣ - Υπεύθυνος καταστήματος
πριν 23 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Από τo ΝΕΟ κατάστημα παιχνιδιών FUNNY BUNNY στην Γλυφάδα ζητείται Υπεύθυνος/η καταστήματος :

Ζητείται υπεύθυνος/η για το νέο κατάστημα παιχνιδιών Funny Bunny , Αγγέλου Μεταξά 11 στη Γλυφάδα .

Η θέση αφορά μόνιμη απασχόληση για τη στελέχωση του νέου καταστήματος.

Περιγραφή Θέσης :

- Μαζί με το συνεργάτη σου είστε υπεύθυνοι για τη σωστή λειτουργία και την εικόνα του ολόκληρου του καταστήματος.

-Ελέγχεις, επιθεωρείς και διασφαλίζεις ότι το κατάστημα είναι έτοιμο , τακτοποιημένο και καθαρό καθημερινά να υποδεχτεί και να εξυπηρετήσεις τους πελάτες μας.

- Επικοινωνείς αποτελεσματικά, καθοδηγείς και γνωρίζεις να παρακινείς τους συναδέλφους σου. Εφαρμόζεις τη στρατηγική και το concept της εταιρίας, και σε συνεργασία με την ομάδα σου πετυχαίνεις τους στόχους.

- Συμμετέχεις στη διαδικασία πρόσληψης και εκπαίδευσης του νέου προσωπικού καθώς και στην εξέλιξη τους.

- Είσαι πρόθυμος στις χειρωνακτικές εργασίες και συμμετέχεις σε όλες καθημερινά , δίνοντας έμπρακτα το παράδειγμα στην ομάδα σου.

- Συστηματική επικοινωνία και αναφορά στη διοίκηση καθημερινά .

Επιθυμητά προσόντα:

- Εμπειρία στην λιανική πώληση , ικανότητα στη καθοδήγηση , παρακίνηση και διαχείριση της ομάδας.

- Ευχάριστη προσωπικότητα , επικοινωνιακός , συνεργάσιμος , διασφαλίζεις ευχάριστο περιβάλλον στο κατάστημα και στους πελάτες μας.

- Παίρνεις πρωτοβουλίες και αποφάσεις σε συνεργασία με τη διοίκηση, με στόχο την αποτελεσματικότερη λειτουργία του καταστήματος.

- Ικανότητα να αντιμετωπίζεις τις καθημερινές δυσκολίες και να ολοκληρώνεις τις εργασίες σου. Διαθέτεις ψυχραιμία, καθαρή σκέψη και καθοδηγείς την ομάδα σου και υπό συνθήκες πίεσης.

- Έχεις μέλημα τη συνεχή βελτίωση του καταστήματος σε όλα τα επίπεδα . Δεν σε φοβίζουν οι καθημερινές δυσκολίες, και τις μετατρέπεις σε προκλήσεις.

- Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

- Γνώση χειρισμού Η/Υ.

Προσφέρουμε :

- Σταθερό μισθό με προοπτική εξέλιξης σε μία δυναμική εταιρία

- Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία

Γλυφάδα