Για εργοδότες
Πωλητής/Πωλήτρια Καταστήματος Ειδων Δώρων/Παιχνιδιών

   Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διασφάλιση της υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος με πελατοκεντρική διάθεση.
  • Επίτευξη μηνιαίων στόχων.
  • Έγκαιρη αναγνώριση και επίλυση προβλημάτων.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις.
  • Μέριμνα για τη συνεχή ύπαρξη προϊόντων στα ράφια του καταστήματος
  • Εξασφάλιση άρτιας και καθαρής εικόνας καταστήματος
  • Άριστη γνώση των εμπορευμάτων προς πώληση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Ευχέρεια  στην επικοινωνία  & αγάπη για την πώληση
  • Καλή  γνώση αγγλικών
  • Γνώση  Η/Υ, MS OFFICE, ERP/CRM
  • Προϋπηρεσία στην πώληση τουλάχιστον 2 έτη
  • Προϋπηρεσία στο χώρο του παιχνιδιου θα εκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
Παροχές
  • Η εταιρεία προσφέρει πλήρη απασχόληση σε δημιουργικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας, ιδιωτική ασφάλεια
    υγείας και συνεχή εκπαίδευση και κατάρτιση
Παλαιό Φάληρο
πριν 21 μέρες