Για εργοδότες
Sales Representative - SLEEP EXPERT - (Εκπρόσωπος Πωλήσεων)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η  CANDIA, μια από της ηγέτιδες επιχειρήσεις στο κλάδο της στρωματοποιίας,  με πάνω από 100 σημεία πώλησης (φυσικά καταστήματα και shop-in-shop) και παραπάνω από 150 εργαζομένους σε όλη την Ελλάδα, προσφέρει θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης, στον τομέα των πωλήσεων για τα καταστήματά της στις περιοχές: Νέα Ερυθραία, Μελίσσια, Αλιμο, Αγία Παρασκευή, Κηφισιά & Κορυδαλλό. Γίνετε και εσείς CANDIA sleep expert.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη
  • Διερεύνηση αναγκών πελάτη και πρόταση πώλησης
  • Διεκπεραίωση τιμολόγησης
  • Διαχείριση πελατολογίου συμβατή με την πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων της εταιρίας
  • Επιμέλεια της εικόνας και της τάξης του καταστήματος
  • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πελατοκεντρικός προσανατολισμός
  • Πτυχίο γλωσσομάθειας της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήση Η/Υ και excel
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις λιανικής θα εκτιμηθεί

Η CANDIA προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές συν BONUS επίτευξης στόχων
  • Προμήθεια επί των πωλήσεων
  • Σημαντικές ευκαιρίες  προσωπικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο  περιβάλλον
  • Διαρκής εκπαίδευση

Στείλτε μας το βιογραφικό σας σημείωμα στο
με θέμα ΘΕΣΗ SLEEP EXPERT

Αθήνα