Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ/-ΤΡΙΑ ΛΙΑΝΙΚΗΣ - FASHION
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Αρμοδιότητες

  • Πραγματοποίηση πωλήσεων, παρέχοντας άριστη εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργάνωση & Διαχείριση όλων των καθημερινών λειτουργιών του καταστήματος
  • Διαχείριση εμπορεύματος, παραλαβών, επιστροφών και διακινήσεων μεταξύ καταστημάτων
  • Παρακολούθηση για τυχόν ελλείψεις στα προϊόντα
  • Συμμετοχή στο visual merchandising του καταστήματος
  • Διευθέτηση παραπόνων πελατών με σκοπό να διαφυλαχθεί η φήμη του καταστήματος
  • Διαρκής εκπαίδευση στα Brands και τα προϊόντα αυτών

Επιθυμητά προσόντα υποψηφίων

  • Προϋπηρεσία στο χώρο των Πωλήσεων
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικών
  • Ευχέρεια στο χειρισμό Η/Υ (MS Office - Internet)
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές ανάλογες προσόντων και εμπειρίας
  • Ένα άνετο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Συνεχόμενη εκπαίδευση
Αθήνα