Για εργοδότες
Κωδ:SAM_KA
ΠΩΛΗΤΡΙΑ BOUTIQUE GOLDEN HALL
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η MG Premium αναζητά πωλήτρια για την στελέχωση της Magnolia Grace Boutique στο Golden Hall.

Αρμοδιότητες:
- Εξυπηρέτηση πελατών, ανάπτυξη των πωλήσεων,     επίτευξη στόχων
- Διαχείρηση αποθέματος, συνεχής ανατροφοδότηση
- Συμμετοχή στο Visual Merchandising
- Διασφάλιση της άριστης εικόνας του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα:
- Ευχάριστη προσωπικότητα με ταλέντο στην πώληση και     ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας.
- Άνεση στις δημόσιες σχέσεις
- Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα
- Καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ
- Προϋπηρεσία σε πωλήσεις λιανικής

Παροχές:
- Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
- Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
- Δυνατότητα εξέλιξης
- Συνεχής εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία μέσω φόρμας επικοινωνίας ή μέσω email στο cv@mgpremium.com

Μαρούσι