Για εργοδότες
Κωδ:ATT_ka
ΠΩΛΗΤΡΙΑ CORNER ΕΝΤΟΣ ATTICA CITY LINK
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η MG Premium αναζητά πωλήτρια για την στελέχωση των corner της εντός του Attica City Link.

Αρμοδιότητες:
Εξυπηρέτηση πελατών, ανάπτυξη των πωλήσεων, επίτευξη στόχων
Διαχείρηση αποθέματος , συνεχής ανατροφοδότηση
Συμμετοχή στο Visual Merchandising
Διασφάλιση της άριστης εικόνας του corner

Απαραίτητα Προσόντα:
Ευχάριστη προσωπικότητα με ταλέντο στην πώληση και ενδιαφέρον για τον χώρο της μόδας.
Άνεση στις δημόσιες σχέσεις
Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα
Καλή γνώση Αγγλικών
Προϋπηρεσία σε πωλήσεις λιανικής

Παροχές:
Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Δυνατότητα εξέλιξης
Συνεχής εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία μέσω φόρμας επικοινωνίας ή μέσω email στο cv@mgpremium.com

Αθήνα