Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΑ
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ο Όμιλος της Lapin House (LH Group) είναι ένας όμιλος εταιρειών με μεγάλη εμπειρία & εξειδίκευση στον χώρο της μόδας και εκπροσωπεί επιτυχώς 50 χρόνια μερικά από τα πιο εμβληματικά διεθνή brands της luxury & premium μόδας στην αγορά της Ελλάδας.

Η LH Group αναζητά πωλητή /πωλήτρια για το πολυκατάστημα Empoli Outlet στην καρδιά της Ν. Ιωνίας και Περιστερίου.

Περιγραφή θέσης

  • Γνώση διαχείρισης ταμείου και λογισμικού προγράμματος ERP
  • Καλή γνώση Visual Merchandising και οργάνωση εμπορευμάτων στο κατάστημα/αποθήκη
  • Προϋπηρεσία σε κατάστημα ένδυσης/υπόδησης
  • Καλή γνώση MS Οffice
  • Θετικά θα ληφθεί η γνώση ξένων γλωσσών

Η εταιρία παρέχει

  • Ευχάριστo και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ανάπτυξης στο κατάστημα/όμιλο
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μηνιαίο bonus σε περίπτωση επίτευξη στόχων

Στον όμιλο της Lapin House (LH Group) θα ενταχθείτε ως μέλος της εταιρείας μας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως θρησκείας ηλικίας, εθνικότητας, φύλου ή κουλτούρας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά. Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα και κριτήρια.

Αθήνα