Για εργοδότες
Κωδ:dell.mall.241003
Dell Exclusive Store @The Mall Athens - Σύμβουλοι πωλήσεων Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Tα Dell Exclusive Stores, τα μοναδικά Concept Stores στην Ελλάδα με λύσεις Dell βρίσκονται στην Αθήνα @ The Mall Athens στο Μαρούσι και στην Θεσσαλονίκη @ Mediterranean Cosmos στην Θέρμη. Tα Dell Exclusive Stores προσφέρουν στους καταναλωτές την ξεχωριστή εμπειρία χρήσης πριν την αγορά των προϊόντων του κορυφαίου κατασκευαστή.

Επιθυμούμε να προσλάβουμε Συμβούλους Πωλήσεων Ηλεκτρονικών Υπολογιστών για πλήρη ή/και μερική απασχόληση στο The Mall Athens, στο Μαρούσι - (κωδ.θέσης dell.mall.241003)

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή premium εξυπηρέτησης στους επισκέπτες του Store
  • Πωλήσεις / επίτευξη των στόχων του Καταστήματος
  • Συνεχής ενημέρωση των τεχνολογικών λύσεων της Dell
  • Εφαρμογή των πολιτικών, διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας
  • Τιμολόγηση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση προϊόντων τεχνολογίας (Η/Υ, notebooks)
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Ικανοποιητική γνώση αγγλικών
  • Πελατοκεντρικός χαρακτήρας
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Ζήλος, έμπνευση και πάθος για την Dell και την τεχνολογία της

Προσφέρουμε:

  • Πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών
  • Ευχάριστο & μοντέρνο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Ομαδικό συμβόλαιο υγείας
Αθήνα
πριν 2 ώρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση