Για εργοδότες
Συμβούλους Πωλήσεων
πριν 3 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 3 ώρες

Τα βιβλιοπωλεία Ευριπίδης αναζητούν ενθουσιώδεις και ευγενικούς Συμβούλους Πωλήσεων για τα καταστήματά μας στην Κηφισιά και στο Χαλάνδρι. Αν αγαπάς τα βιβλία, την εξυπηρέτηση πελατών και το δημιουργικό περιβάλλον, αυτή είναι η ιδανική ευκαιρία για σένα!

Αρμοδιότητες:

· Προσωποποιημένη εξυπηρέτηση πελατών: Βοήθησε τους πελάτες μας να ανακαλύψουν βιβλία και προϊόντα που θα αγαπήσουν, προσφέροντας εξειδικευμένες προτάσεις και συμβουλές βάσει των ενδιαφερόντων τους.
· Δημιουργία μιας μοναδικής εμπειρίας αγορών: Στόχευσε στην εξαιρετική εμπειρία πελάτη, διασφαλίζοντας ότι η επίσκεψη στο κατάστημα είναι πάντα ευχάριστη και δημιουργική.
· Διαχείριση ταμείου: Εξασφάλισε την ορθή λειτουργία του ταμείου με ακρίβεια στις συναλλαγές.
· Οργάνωση και διαχείριση εμπορευμάτων: Παραλαβή νέων τίτλων και προϊόντων, τακτοποίηση στα ράφια και παρουσίαση με τρόπο που προσελκύει τους πελάτες, διατηρώντας το κατάστημα όμορφο και τακτοποιημένο.
· Συνεργασία με την ομάδα: Δούλεψε αρμονικά με τους συναδέλφους σου για να εξασφαλίσεις την ομαλή λειτουργία του καταστήματος και την καλύτερη δυνατή εμπειρία για τους πελάτες.

Απαραίτητα προσόντα:

· Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ.
· Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
· Πολύ καλή χρήση Η/Υ, πακέτου Office και internet.
· Ομαδικό πνεύμα, συνέπεια και οργανωτικές δεξιότητες.

Προαιρετικά προσόντα:

· Προϋπηρεσία σε βιβλιοπωλείο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
· Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
Εάν θέλεις να εργαστείς σε ένα περιβάλλον γεμάτο γνώση και δημιουργικότητα και να είσαι μέρος μιας δυναμικής ομάδας που αγαπά τα βιβλία, στείλε μας το βιογραφικό σου και έλα να γίνεις μέλος της ομάδας μας!

Κηφισιά
πριν 3 ώρες