Για εργοδότες
Product Buyer
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Ανάλυση και παρακολούθηση του ανταγωνισμού
  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Παρακολούθηση αγοράς για τάσεις & νέα προϊόντα
  • Επικοινωνία με προμηθευτές για προϊόντα, παραγγελίες, αποθέματα, τιμές
  • Καταχώρηση παραγγελιών
  • Συμμετοχή στην διαπραγμάτευση προσφορών
  • Διαχείριση αποθεμάτων και καταγραφή αναγκών
  • Συμμετοχή στις ανάγκες επικοινωνίας-ενεργειών
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας για την εξασφάλιση της ομαλής ροής των προμηθειών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ συναφούς κλάδου
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία 2 χρόνια τουλάχιστον
  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή  η γνώση της Γαλλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό σχήμα αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα διαρκώς αναπτυσσόμενο περιβάλλον
  • Διαρκή εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης
Αιγάλεω