Για εργοδότες
Κωδ:HR-SHOP
Υπάλληλος για κατάστημα λιανικής πώλησης
ΒόλοςΤοποθεσία
Βόλος
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Ζητείται υπάλληλος για κατάστημα λιανικής πώλησης ηλεκτρονικού τσιγάρου. Αν είστε επικοινωνιακός, έχετε ενδιαφέρον για το χώρο του ατμίσματος και αναζητάτε εργασία σε ένα δυναμικό περιβάλλον, αυτή η θέση μπορεί να είναι για εσάς!

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή συμβουλών για προϊόντα ατμίσματος
  • Διαχείριση ταμείου και καθημερινών συναλλαγών
  • Συμμετοχή στη διαχείριση αποθεμάτων και παραγγελιών
  • Διατήρηση καθαριότητας και οργάνωσης του χώρου εργασίας
  • Συμμετοχή σε προωθητικές ενέργειες και εκδηλώσεις

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε λιανική πώληση (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Βασικές γνώσεις για ηλεκτρονικά τσιγάρα και υγρά αναπλήρωσης
  • Καλή γνώση υπολογιστών (ιδανικά εμπειρία με συστήματα ERP)
  • Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα, με έμφαση στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Διάθεση για εκμάθηση και προσαρμοστικότητα σε ένα ταχέως εξελισσόμενο περιβάλλον

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης στον τομέα του ατμίσματος

Η θέση αναφέρεται στον Γενικό διευθυντή της εταιρίας

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Βόλος