Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:FBKOZAPOTH191024
FUNNY BUNNY ΚΟΖΑΝΗ - Aποθηκάριος
ΚοζάνηΤοποθεσία
Κοζάνη
πριν 7 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Από την ΛΙΜΝΙΔΗΣ ΑΕΒΕ ζητείται Αποθηκάριος :

Η θέση αφορά μόνιμης απασχόλησης στις κεντρικές αποθήκες, στο Funny Bunny στην Κοζάνη, στο 3ο χλμ Κοζάνης  - Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης :

Παραλλαβές και έλεγχος εμπορεύματων με scanner.

- Διανομή προϊόντων στα υποκαταστήματα της εταιρίας.

- Διαχείρηση του χώρου της αποθήκης , επικοινωνία με μεταφορικές,  προγραμματισμός παραλαβών εμπορευμάτων , τακτοποίηση και ταξιθέτηση των προϊόντων.

- Εκτέλεση παραγγελίων eshop και πελατών χονδρικής.

- Μονταρίσματα προϊόντων ενδεικτικά ποδήλατα, παιδικά έπιπλα, κλπ.

- Συνεγρασία με το γραφείο  διεύθυνσης  απόθηκης.

- Διανομές προϊόντων με αυτόκινητα της εταιρίας.

- Καθημερινή γραπτή αναφορά των εργασιών στη Διοίκηση.

Επιθυμητά προσόντα :

- Οργανωτικός , υπεύθυνος , μεθοδικός με όρεξη για δουλειά και ανάληψη πρωτοβουλιών.

- Ικανότητα εργασίας υπό πίεση , αποτελεσματικός.

- Βασική γνώση της Αγγλικής γλώσσας και βασικές γνώσεις Η/Υ.

- Δίπλωμα οδήγησης.

- Σχετική προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αποθήκη , είναι επιπλέον προσόν.

Προσφέρουμε :

- Σταθερό μισθό με προοπτικές εξέλιξης σε μία δυναμική και αναπτυσόμενη εταιρία.

- Συνεχόμενο ωράριο με 5νθημερη εργασία.

- Ευχάριστο , φιλικό περιβάλλον και αξιοκρατία.

- Συνεχή εκπαίδευση και ενημέρωση σύμφωνα με τις ανάγκες της θέσης.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν βιογραφικό με πρόσφατη φωτογραφία.

Κοζάνη