Για εργοδότες
Υπευθυνος καταστήματος SUPER MARKET
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης

ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ franchise της ΑΒ Βασιλόπουλος Shop και go, αναζητά προσωπικό για την στελέχωση καταστημάτων της στο Αιγάλεω, για πλήρη απασχόληση  με εβδομαδιαίο κυλιόμενο ωράριο (συμπεριλαμβάνεται εργασία και Σαββατοκύριακο).

Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου, γνώση Αγγλικής γλώσσας και Η/Υ, συνέπεια, ομαδικότητα, οργάνωση και ικανότητα επικοινωνίας (προϋπηρεσία σε Super Market θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν).

Καθήκοντα: Διασφάλιση της εύρυθμης και αποτελεσματικής λειτουργίας του καταστήματος /Έλεγχος της τήρησης και εφαρμογής των διαδικασιών σύμφωνα με την πολιτική της εταιρίας /Διαρκής παρακολούθηση των πωλήσεων και ενεργή συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος/Διασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών συμβάλλοντας στη δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους καταναλωτές/Διαχείριση και συντονισμός των καθημερινών λειτουργιών του καταστήματος (παραγγελίες, παραλαβές, έλεγχος προϊόντων / Ανεφοδιασμός και τακτοποίηση προϊόντων σε ράφια & σημεία προβολών/ Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Προσφέρονται: Πλήρη Απασχόληση, αξιόλογες απολαβές ( αναλόγως προσόντων )/ ευέλικτο ωράριο / σταθερότητα και ασφάλεια στην εργασία/ ευκαιρίες εξέλιξης και φιλικό εργασιακό περιβάλλον.

 Αποστολή βιογραφικών: sgbotash@gmail.com

Αιγάλεω