Για εργοδότες
Κωδ:SALEY24
Πωλητές σε Αθήνα, Ήπειρο & Θράκη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία  ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΑΕΒΕ , πρωτοπόρος στον κλάδο των ειδών ζαχαροπλαστικής, αρτοποιείας και HORECA, με πάνω από 40 χρόνια επιτυχημένη παρουσία στο χώρο αναζητά δυναμικούς και προσανατολισμένους προς τα αποτελέσματα Πωλητές σε Αθήνα, Ήπειρο και Θράκη.

Τι αναζητούμε;

Είσαι άνθρωπος δυναμικός; Με ομαδικό πνεύμα και πάθος για τις πωλήσεις;

Έχεις άνεση στη γραπτή και προφορική επικοινωνία;

Μπορείς τώρα να αναπτύξεις τις δεξιότητες σου και να εξελιχθείς επαγγελματικά σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον με πολλές προοπτικές.

Στείλε μας σήμερα το βιογραφικό σου σημείωμα και γίνε μέλος της ομάδας μας.

Καθήκοντα

  • Προώθηση και πώληση προϊόντων σε νέους και υφιστάμενους πελάτες στον τομέα της ζαχαροπλαστικής, αρτοποιείας και HORECA
  • Διερεύνηση και κατανόηση των αναγκών των πελατών και προτάσεις κατάλληλων προϊόντων
  • Διαχείριση του πελατολογίου και ενεργή αναζήτηση νέων πελατών
  • Συνεργασία με την ομάδα πωλήσεων για την επίτευξη των στρατηγικών πωλήσεων
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους στις πωλήσεις κατά προτίμηση στο χώρο της ζαχαροπλαστικής, αρτοποιίας, HORECA
  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ κατά προτίμηση από σχολές Τεχνολόγων Τροφίμων, Μαγειρικής, Ζαχαροπλαστικής
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας θα συνεκτιμηθεί
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Πνεύμα ομαδικότητας, με όρεξη για εκπαίδευση και ενεργό ενδιαφέρον για τα προϊόντα και τις εξελίξεις στον χώρο

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει εργασιακής εμπειρίας (Ανώτερος του βασικού μισθού)
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης με μηνιαίο bonus
  • Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  • Δυνατότητα πλήρους /μερικής απασχόλησης
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικού στο headoffice@yiannikasgroup.com , αναγράφοντας στο θέμα τη λέξη Πωλητής και την περιοχή για την οποία ενδιαφέρεστε. Εφόσον το βιογραφικό σας ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια συνάντηση. Κάθε αίτηση την αντιμετωπίζουμε με υπευθυνότητα και απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Αθήνα
πριν 6 μήνες