Για εργοδότες
Υπεύθυνος Πωλήσεων Καταστήματος

H BBQ.gr που δραστηριοποιείται στο χώρο του μπάρμπεκιου και των αξεσουάρ για ψήσιμο αναζητά υπεύθυνο πωλήσεων τόσο για τις πωλήσεις που αφορούν το φυσικό κατάστημα (Γλυφάδα) όσο και για τις πωλήσεις που πραγματοποιούνται online. Η εταιρεία αναπτύσσεται με γοργό ρυθμό, αυξάνοντας το πελατολόγιό της και εμπλουτίζοντας την γκάμα των προϊόντων της με νέους κατασκευαστές και νέα κωδικολόγια. Με αυτή τη θέση, προσφέρει τη δυνατότητα στον υποψήφιο να συμμετέχει στην επίτευξη των στόχων και την περαιτέρω ανάπτυξη του δικτύου πελατών και συνεργατών.

Περιγραφή θέσης - Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη και διαχείριση πωλήσεων στο φυσικό κατάστημα
  • Υποστήριξη και στρατηγική πωλήσεων στο e-shop
  • Παραγγελιοληψία και διαχείριση πελατολογίου
  • After Sales εξυπηρέτηση & διαχείριση των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα – προφίλ υποψηφίου

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ
  • Συνέπεια – Υπευθυνότητα – Οργανωτικές ικανότητες – Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία

Προσφέρονται

  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικός μισθός και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση με την ανάληψη των καθηκόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης
Γλυφάδα
πριν ένα μήνα