Για εργοδότες
Κωδ:SALES_EMPL_10
Στελέχη Πωλήσεων
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Εμπορική εταιρεία με πολυετή παρουσία στο χώρο και εξειδίκευση σε καθίσματα γραφείου, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της στελέχη πωλήσεων (άντρες/γυναίκες).

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή ποιοτικής και εξατομικευμένης εξυπηρέτησης πελατών (B2B, B2C), πριν και μετά την πώληση.
  • Ανάλυση αναγκών, παρουσίαση προϊόντων, σύνταξη προσφορών.
  • Απ΄ ευθείας πωλήσεις/τιμολόγηση εντός των καταστημάτων της εταιρίας.
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα στο σχεδιασμό και υλοποίηση πλάνων ανάπτυξης πωλήσεων, αλλά και στη διαρκώς βελτίωση της ποιότητας εξυπηρέτησης του πελατολογίου.

Προσόντα:

  • Επαγγελματική συμπεριφορά, επικοινωνιακές ικανότητες και υπευθυνότητα.
  • Ικανότητα και διάθεση συνεχούς εκμάθησης επιπρόσθετων γνώσεων, σχετικών με το αντίκειμενο.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, ευχαίρια τιμολόγησης μέσω ERP (Softone) και ταμειακών, καλό επίπεδο γνώσης Αγγλικών.
  • Προσύλωση στην ποιοτική εξυπηρέτηση πελατών πριν και μετά την πώληση.
  • Ομαδικότητα και ευχάριστη διάθεση.
  • Σχετική προϋπηρεσία στο χώρο των εξοπλισμών γραφείου (b2b, b2c) θα συνεκτιμηθεί.

Παροχές:

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης & ασφάλισης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία ταχείας και διαρκούς εξέλιξης.
Γαλάτσι
πριν 2 μήνες