Για εργοδότες
Job Header Image
Κωδ:8280624
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ

Η εταιρεία Κώστας Παπαέλληνας ΑΕΒΕ δραστηριοποιείται από το 1969 στην ελληνική αγορά στον Ιατρικό, Φαρμακευτικό και Καταναλωτικό τομέα με κορυφαία προϊόντα όπως Scholl, Thank you Farmer, Synchroline, Leukoplast , κ.α.. Στο πλαίσιο της δυναμικής της ανάπτυξης, η εταιρία στοχεύει να ενδυναμώσει το τμήμα Φαρμακείων της, με τη θέση ενός Υπεύθυνου Πωλήσεων Φαρμακείων για την Αθήνα.

Αν έχεις δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα και άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες , στείλε το βιογραφικό σου και γίνε μέλος μιας δυναμικής ομάδας.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΦΑΡΜΑΚΕΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Κύρια Καθήκοντα:

  • Επίτευξη ατομικών ποιοτικών και ποσοτικών στόχων
  • Διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου της περιοχής ευθύνης και ανάπτυξη της διανομής των προϊόντων
  • Ανάπτυξη του πελατολογίου με νέες βιώσιμες και κερδοφόρες συνεργασίες
  • Σύναψη εμπορικών συμφωνιών με τους πελάτες
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού, ανατροφοδότηση από την αγορά για τα προϊόντα και τις ενέργειες της εταιρίας
  • Επίλυση των προβλημάτων των πελατών

Απαραίτητα προσόντα :

  • Εμπειρία στις πωλήσεις
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια στην επαρχία
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και χειρισμού Η / Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Οργάνωση, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Δημιουργική διάθεση, δυναμική προσωπικότητα με πελατοκεντρική αντίληψη

Η εταιρία προσφέρει :

  • Άριστες συνθήκες εργασίας και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και ιδιωτική ασφάλιση
  • Extra Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό & tablet

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις προϋποθέσεις μπορούν να στείλουν
Βιογραφικό σημείωμα στο
email: careers@costaspapaellinas.gr με τον κωδικό 8280624

Σημείωση: Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης

Κρωπία
πριν 2 μέρες