Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ CUSTOMER SERVICE
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας

Ο/Η Υπεύθυνος του Customer Service είναι το πρώτο σημείο επαφής για την εταιρεία μας.

Τα βασικά καθήκοντα  περιλαμβάνουν :

  • Την υποστήριξη του πελατολογίου της εταιρείας μας διασφαλίζοντας την ομαλή της λειτουργία
  • Την δημιουργία επικοινωνιακών σχέσεων με την τοπική αγορά
  • Την διατήρηση της σωστής εικόνας
  • Την συνεχή βελτίωση των σχέσεων της εταιρίας με υπάρχοντες ή δυνητικούς πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες είναι απαραίτητες
  • Καλές δεξιότητες διαχείρισης χρόνου
  • Θετική/Ευχάριστη διάθεση
  • Εμπειρία σε παρεμφερή θέση εργασίας θα ληφθεί υπόψιν

Παροχές :

  • Πλήρως στοχευμένη και πλήρης εκπαίδευση
  • Προοπτική για περαιτέρω εξέλιξη
  • Φιλικό, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Full / Part απασχόληση
  • Υψηλό Πακέτο Αποδοχών

Θα υπάρξει Τηλεφωνική επικοινωνία με τους υποψήφιους που περάσουν το πρώτο στάδιο αξιολόγησης.

Θεσσαλονίκη
πριν 2 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση