Για εργοδότες
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ (ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑ)

Κύριες αρμοδιότητες

Η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τις προδιαγραφές και την πολιτική της εταιρείας.
Η διατήρηση της επάρκειας των προϊόντων
Η παροχή των απαιτούμενων πληροφοριών και πρακτικών λύσεων σχετικά με τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρείας.

Προσόντα

  • Γνώσεις ηλεκτρολογικού υλικού ή φωτισμού
  • Προϋπηρεσία σε κατάστημα αντίστοιχων προϊόντων (θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν)
  • Πτυχίο Ηλεκτρολογίας (θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν)
  • Οργάνωση, υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

(Δυνατότητα συνεργασίας και με συνταξιούχους)

Παροχές

Υψηλές μηνιαίες αποδοχές
Σύμβαση πλήρους απασχόλης
5ημερη εργασία (8ωρών), συνεχές πρωινό ωράριο
Συνεχής εκπαίδευση στα προϊόντα τεχνολογίας
Δυνατότητες εξέλιξης και αναβάθμισης της θέσης εργασίας

Αθήνα
πριν 2 μέρες