Για εργοδότες
Σύμβουλος πωλήσεων φωτισμού

HALO Architectutal Lighting αναζητά σύμβουλο φωτισμού για το τμήμα Πωλήσεων στο Χαλάνδρι.

Αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες της θέσης πωλητή/ριας-συμβούλου φωτισμού θα είναι οι εξής:

  • Εξυπηρέτηση πελατών με παροχή ολοκληρωμένων λύσεων φωτισμού
  • Σύνταξη προσφορών, follow-up προσφορών, διεκπεραίωση παραγγελιών, παρακολούθηση εξέλιξής τους, επικοινωνία με πελάτες
  • Επικοινωνία με το λογιστήριο και το τμήμα Σχεδιασμού Μελετών με στόχο την εξυπηρέτηση πελατών και project
  • Επίλυση και αντιμετώπιση των ζητημάτων (claims / after sales service) στο πλαίσιο της άριστης λειτουργίας του καταστήματος
  • Επίτευξη των στόχων πωλήσεων

Προσόντα

Ο/Η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για τη θέση πωλητή/ριας-συμβούλου φωτισμού θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε πωλήσεις φωτιστικών
  • Ευχέρεια στη χρήση H/Y (Excel, Outlook)
  • Πολύ καλή χρήση της αγγλικής γλώσσας
  • Προαιρετική γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (Photoshop / Autocad)
  • Επικοινωνιακός/ή, με ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική και ευγενική προσέγγιση
  • Διάθεση για εργασία

Παροχές

Για τη θέση πωλητή/ριας-συμβούλου φωτισμού, η εταιρία προσφέρει τα παρακάτω:

  • ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • bonus επίτευξης στόχων
  • φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • συνεχιζόμενη εκπαίδευση
  • ευκαιρία επαγγελματικής εξέλιξης σε μια κορυφαία στον κλάδο εταιρία
Χαλάνδρι
πριν 2 μέρες