Για εργοδότες
Κωδ:ΠΔ_0624HS
Interior Designer
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Στην ομάδα του kariera.gr | Hiring Solutions, αξιοποιούμε την πλούσια γνώση μας στην στελέχωση θέσεων εργασίας που καλύπτουν όλα τα επίπεδα - μεσαίες και υψηλού επιπέδου. Κατανοούμε το ποικίλο τοπίο των επαγγελματικών ευκαιριών και προσαρμόζουμε την προσέγγισή μας για να ανταποκρίνεται στις μοναδικές σας δεξιότητες και φιλοδοξίες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Hiring Solutions κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Επιλέξτε μας ως τον καταλύτη της επιτυχίας σας, και ας σχεδιάσουμε μαζί το μέλλον σας.

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera αναζητά για λογαριασμό πελάτη- εταιρείας με ηγετική θέση στην αγορά επίπλων γραφείου και της δόμησης εσωτερικών χώρων, Interior Designer.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Προώθηση και πώληση προϊόντων δαπέδων και διαχωριστικών σε υπάρχοντες και νέους πελάτες
  • Διαχείριση του υπάρχοντος και ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Παροχή συμβουλών και κατευθύνσεων για την καλύτερη επιλογή προϊόντων σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη
  • Διαμόρφωση και αποστολή κατάλληλων προτάσεων/προσφορών στον πελάτη
  • Προγραμματισμός συναντήσεων με πελάτες και παρουσίαση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Συχνή επικοινωνία με προμηθευτές στο εξωτερικό
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού και ενημέρωση για νέα προϊόντα

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 4 ετών σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ ή ιδιωτικής Σχολής Εσωτερικής διακόσμησης ή Πτυχίο Γραφιστικής θα εκτιμηθεί
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Κατανόησης και ανάλυσης των αναγκών του πελάτη
  • Γνώση προϊόντων δαπέδων και διαχωριστικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Καλή γνώση Η/Υ και ΜS Office
  • Ικανότητα εργασίας σε δυναμικό και ανταγωνιστικό περιβάλλον
  • Γνώση του προγράμματος AutoCAD θα εκτιμηθεί

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Αξιοκρατικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη

#hiringsolutionsisrecruiting

Αθήνα