Για εργοδότες
Έμπειρος Πωλητής/τρια - Key account manager

Kolossos Security, με σχεδόν 30 χρόνια  εμπειρίας στον κλάδο των Υπηρεσιών & Συστημάτων Ασφαλείας

 Επιθυμεί να προσλάβει στα Κεντρικά της Γραφεία στο Μαρούσι:

Έμπειρο Πωλητή/τρια  -  Key account manager

για την στελέχωση του Εμπορικού Τμήματος

Περιγραφή θέσης:

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου και διαχείριση υπάρχοντος
  • Συντονισμός των διαδικασιών πώλησης με σκοπό τη βέλτιστη  εμπειρία του πελάτη
  • Κατανόηση και προσήλωση στην κάλυψη των αναγκών των πελατών
  • Δημιουργία reports, παρακολούθηση και επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων και υπηρεσιών  της εταιρείας  σε μεγάλους πελάτες
  • Παροχή συνεχούς πληροφόρησης στο εμπορικό τμήμα σε σχέση με τον ανταγωνισμό και τις συνθήκες της αγοράς

 Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ, κατεύθυνσης διοίκησης επιχειρήσεων, marketing ή συναφούς κλάδου
  • Τουλάχιστον 3 έτη εμπειρία στον χώρο των b2b πωλήσεων
  • Επιθυμητή Προϋπηρεσία σε πώληση συστημάτων Ασφαλείας και Τεχνολογίας
  • Οργανωτικότητα, Μεθοδικότητα, Συνέπεια και Ομαδικότητα
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης Β' κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Γνώση Αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο, (γραπτά και προφορικά)

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μπόνους επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό  αυτοκίνητο, τηλέφωνο, laptop
  • Συνεχή εκπαίδευση και επανεκπαίδευση σε συστήματα και υπηρεσίες ασφαλείας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών με την ένδειξη "Key account manager"

στο email: g.tzortzopoulos@kolossosnet.gr

Μαρούσι
πριν 3 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία