Για εργοδότες
Πωλητές Β2Β
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Εάν είστε παρακινούμενος από την οικονομική επιτυχία και ακμάζετε σε ένα ανταγωνιστικό περιβάλλον, αυτή η θέση είναι για εσάς. Ως Εκπρόσωπος Πωλήσεων B2B, θα εντοπίζετε νέες επιχειρηματικές ευκαιρίες, θα διατηρείτε σχέσεις με πελάτες και θα υπερβαίνετε τους στόχους πωλήσεων.

Καθήκοντα:

  • Εντοπισμός δυνητικών πελατών.
  • Ανάπτυκη και διατήρηση ισχυρών σχέσεων με πελάτες.
  • Παρουσίαση λύσεων που ανταποκρίνονται στις ανάγκες των πελατών.

Προσόντα:

  • Προτιμάται πτυχίο σε Επιχειρήσεις, Μάρκετινγκ ή συναφές πεδίο.
  • Άριστες λεκτικές και γραπτές δεξιότητες επικοινωνίας.
  • Ικανότητα κλεισίματος συμφωνιών.
  • Ισχυρή επιθυμία για οικονομική επιτυχία.

Αποδοχές και Παροχές:

  • Υψηλές προμήθειες βάσει επιδόσεων.
  • Μηνιαία μπόνους για επίτευξη στόχων.
  • Ευκαιρίες προαγωγής σε αναπτυσσόμενη εταιρεία.
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη.

Γίνετε μέλος της ομάδας μας και ανεβάστε την καριέρα σας στις πωλήσεις σε νέα ύψη!

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Πωλητές Β2Β
Πειραιάς
πριν 2 μήνες
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση