Για εργοδότες
SALES TEAM LEADER
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Αναζητούμε τον νέο Sales Team Leader ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την εύρυθμη λειτουργία και την καθοδήγηση της ομάδας τηλεφωνικών πωλήσεων κινητής και σταθερής τηλεφωνίας .

Αρμοδιότητες:

  • Καθοδήγηση και παρακολούθηση των εργασιών της ομάδας με σκοπό την επίτευξη ατομικών και ομαδικών στόχων
  • Έλεγχος και διασφάλιση της ποιότητας των κλήσεων
  • Διεξαγωγή ατομικών και ομαδικών εκπαιδευτικών προγραμμάτων με σκοπό την ενίσχυση της ομάδας
  • Χρήση ηλεκτρονικού συστήματος για την παρακολούθηση και συλλογή στατιστικών δεδομένων
  • Δημιουργία αναφορών προς την ανώτερη Διοίκηση
  • Απαραίτητα Προσόντα:
  • Επικοινωνιακές & Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα
  • Ανθρωποκεντρική διαχείριση πελατών και παρακίνηση ομάδας
  • Άριστη χρήση Η/Υ (Excel, δημιουργία Reports)
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Παροχές:
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Bonus επίτευξης στόχου
  • Εξαιρετικό, Σύγχρονο και Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Παροχή ειδικών υπαλληλικών εκπτώσεων σε πακέτα τηλεφωνίας
Θεσσαλονίκη
πριν 2 μήνες