Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ για τον Σεπτέμβριο.
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Φαρμακευτική εταιρεία φυτικών καλλυντικών βιοτεχνολογίας FITO, με πολλές διακρίσεις και ισχυρό καταξιωμένο δίκτυο συνεργαζόμενων φαρμακείων, ζητά για τον Σεπτέμβριο να καλύψει θέση υπεύθυνου πωλήσεων φαρμακείου για την Αττική.

Κωδικός αγγελίας: #2024-9ος

Αρμοδιότητες θέσης

  • Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξή του.
  • Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη στόχων.
  • Προσήλωση στην ποιοτική εξυπηρέτηση των φαρμακοποιών.

Προσόντα υποψηφίου

  • Εμπειρία σε πωλήσεις.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα στην συνεργασία.
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Γνώση και χρήση Η/Υ.
  • Δυνατότητα ταξιδιού ανά δίμηνο.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός υψηλός μισθός.
  • Μηνιαίο υψηλό bonus επίτευξης στόχου, από το πρώτο €.
  • Εταιρικό αυτοκίνητο Ι.Χ.
  • Tablet και κινητό με απεριόριστη χρήση σε ομιλία και data.
  • Διαρκής επιμόρφωση.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.
Αθήνα
πριν ένα μήνα