Για εργοδότες
Κωδ:PIR2024
ΠΩΛΗΤΗΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ / ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ - ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΗΡΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Για το κατάστημα ΗΡΩΝ Πειραιά , αναζητούμε :

Πωλητή/ρια Καταστήματος.

Αν ο χώρος των πωλήσεων είναι αυτό που σας ενδιαφέρει, παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας στο email : gm@ceribro.eu

Περιγραφή Θέσης

  • Πώληση υπηρεσιών της εταιρείας (συμβάσεις ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου) , εντός καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών - Διαχείριση αιτημάτων
  • Καταχωρήσεις αιτημάτων διαχείρισης στο σύστημα CRM  της εταιρείας  και παρακολούθηση τους
  • Εξοφλήσεις λογαριασμών

Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΤΕΙ/Κολλεγίου/ΙΕΚ/Λυκείου
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή η εξοικείωση με προγράμματα CRM
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Προϋπηρεσία, ιδανικά στον χώρο της ενέργειας, θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
Πειραιάς
πριν 20 μέρες