Για εργοδότες
Κωδ:MEDREP ATH
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ -ΑΘΗΝΑ
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 21 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η EUROMEDICA ένας από τους μεγαλύτερους ιδιωτικούς παρόχους Υγείας στην Ελλάδα με υπηρεσίες πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας περίθαλψης μέσω εκτενούς δικτύου σε όλη την Ελλάδα (Διαγνωστικά Κέντρα, Ιδιωτικές Κλινικές, Μονάδες Τεχνητού Νεφρού και Κέντρα Αποκατάστασης) προσλαμβάνει 3 ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ για την κάλυψη Νότιου, Βόρειου τομέα και Προαστείων Πειραιά στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες:

  • Πραγματοποίηση καθημερινών επισκέψεων σε Ιδιώτες και Νοσοκομειακούς Επαγγελματίες Υγείας όλων των ειδικοτήτων, με σκοπό την προώθηση των υπηρεσιών του Ομίλου
  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Χαρτογράφηση και κατηγοριοποίηση τομέα Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση και καταγραφή ανταγωνισμού του τομέα ευθύνης
  • Παρουσία σε εκδηλώσεις, ημερίδες και εν γένει δράσεις προώθησης της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή ΙΕΚ με κατεύθυνση Marketing/ Οικονομικών/ Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στον κλάδο Υγείας τουλάχιστον 3 ετών
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β΄ Κατηγορίας
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ
  • Reporting και παρακολούθηση των πωλήσεων

Απαραίτητες δεξιότητες:

  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Οργάνωση, συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πολύ καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό και Laptop
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι οι οποίοι πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις και ενδιαφέρονται για την συγκεκριμένη θέση εργασίας, μπορούν να συμπληρώσουν την παρακάτω φόρμα αναγράφοντας τον κωδικό αναφοράς θέσεως εργασίας MEDREP ATH

Αθήνα