Για εργοδότες
Κωδ:SASH01
Στέλεχος Πωλήσεων B2B

50-50 επί των πωλήσεων.

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα των premium λιπαντικών SASH, αυτοκινήτων και επαγγελματικών οχημάτων, αναζητά στέλεχος-η για την οργάνωση πωλήσεων Β2Β για περαιτέρω ανάπτυξη του δικτύου σε αυτοκινητοβιομηχανία, συνεργεία βαρέων- ΙΧ οχημάτων.

Αρμοδιότητες:

Ανάπτυξη νέου πελατολογίου και διατήρηση υπάρχοντος

Επικοινωνία με υφιστάμενους και νέους πελάτες

Παρακολούθηση της αγοράς και αναφορά τάσεων και ευκαιριών

Επίτευξη στόχων πωλήσεων και αύξησης του μεριδίου αγοράς

Απαιτούμενα προσόντα:

Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε πωλήσεις στον τομέα λιπαντικών ή συναφούς κλάδου

Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας

Καλή γνώση MS Office

Άριστη γνώση Αγγλικών

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέρος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@gotruck.gr

Ηλιούπολη
πριν 16 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία