Για εργοδότες
Σύμβουλος Πωλήσεων Φαρμακείου
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Εταιρεία καλλυντικών επιθυμεί να προσλάβει Σύμβουλο Πωλήσεων Φαρμακείου για το εμπορικό της τμήμα στον τομέα των Δερμοκαλλυντικών προιόντων.

Σύμβουλος Πωλήσεων Φαρμακείου με έδρα την Αθήνα

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Έχει την ευθύνη για την παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του πελατολογίου ευθύνης του
  • Παραμένει προσανατολισμένος στην επίτευξη του στόχου πωλήσεων της περιοχής του, αξιοποιώντας όλα τα παρεχόμενα εργαλεία
  • Φροντίζει για την ενίσχυση του υπάρχοντος πελατολογίου, καθώς και την επέκταση αυτού
  • Διαπραγματεύεται και διαφυλάσσει την καλή συνεργασία με τους πελάτες στο πλαίσιο της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Παρουσιάζει μηνιαίες αναφορές και αποτελέσματα για τον τομέα ευθύνης   του

Επιθυμητά Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 2-3 έτη στο χώρο των πωλήσεων φαρμακείου σε Δερμοκαλλυντικά.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office)
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.

Απαρα
ίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στο χώρο του φαρμακείου.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προγραμματισμός και οργάνωση
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών συν Bonus επίτευξης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό όμιλο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Αυτοκίνητο, tablet & κινητό τηλέφωνο

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

Αθήνα