Για εργοδότες
Σύμβουλος Πωλήσεων καταστήματος κινητής τηλεφωνίας _ Αττική
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Hellenic Bog στα πλαίσια της δυναμικής της ανάπτυξης αναζητά να προσλάβει Συμβούλους Πωλήσεων στη περιοχή του Κέντρου Αθηνών

Ως μέλος της ομάδας μας, θα αποτελέσετε κομμάτι της εξυπηρέτησης και οικοδόμησης σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες με στόχο την επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων πωλήσεων

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ενεργής συμμετοχή στην επίτευξη ποσοτικών & ποιοτικών στόχων
  • Καθοδήγηση πελατών & προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών σύμφωνα με τις ανάγκες τους
  • Δημιουργία μακροχρόνιας σχέσης πιστότητας με τους πελάτες

Προσόντα:

  • Δευτεροβάθμια εκπαίδευση, Πτυχίο (επιθυμητό)
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις εντός καταστήματος επιθυμητή
  • Εστίαση στην πώληση & την εξυπηρέτηση
  • Ισχυρές επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικότητα, πρωτοβουλία, ενθουσιασμός και προθυμία για συνεχή βελτίωση & επιμόρφωση

Παροχές:

  • Μηνιαίος μισθός και επιπλέον πακέτο αμοιβών Bonus
  • Παροχές και προνομιακές τιμές στις τηλεπικοινωνίες
  • Συνεχής εκπαίδευση με προοπτικές ανέλιξης

Αθήνα